Selam!

Upuzun bir aralığın ardından kocamaan kucak dolusu sevgiler selamlarr güzel dostlarım!

11 Ocak 2022 Salı

Ben bu satırları sizlere döktürürken kuvvetle muhtemel tarih 12 Ocak Çarşamba olacak. Şimdi al bu bilgiyle ne yaparsan yap! demek geldi içimden. Çünkü sizinle yüz yüze olsaydım bu espriyi kesin yapardım 🙂 Saat 00.15 oldu ben düşünürken çoktan. Şöyle iki dakika sizinle hal hatır etmeden asıl konuma gelemiyorum vallahi. Eee hal hatır önemli üstadım… Ne demişler, insan sevdikleriyle hal hatır etmeli.

Evet biliyorum bu kız bir ortadan kayboldu, pir kayboldu dediğinizi duyuyorum. Ben çayımı aldım geldim, sizde gelin, çaylar, kahveler eşliğinde sohbetlenelim. Zira muhabbetin sırrının çay olduğuna inanan bir kız var karşınızda. 

İtiraf ediyorum ne anlatacağımı unuttum 🙁 Mazur görün yahu, final haftamdayım. Evet evet bitiyor işte son sınıf… Güz dönemi bitti sayılır, artık kaldık bahara. Bu dönem hızlı geçti deyip yalan söylemeyeceğim size, inanın yarım dönem, bir sene gibi geldi. Son sınıfın bu şekilde geçeceğini asla hayal etmemiştim, çok ilginç, deli gibi yoğun bir sezondayım. Trabzon’da sokakta sürekli bir yere koşan bir kız görürseniz bilin o kız kesin benim! Haftanın 3 günü okulda dersim var, 3 gün özel ders, 2 gün online ders, bir de ayrılamadığım memleketime gidiyorum sık sık, yazarken yoruldum vallahi. İşte ben sürekli sürekli koşuyorum böyle. 5 yıllık üniversite serüveninin sonuna doğru hızla yaklaşıyorum hissediyorum. Ve evet aşşırı gelecek telaşı var, bu yazıyı okuyan kişi hala yolun başındaysan eğer yürüdüğün yolda nefesi bol al! Çünkü yolun sonuna doğru nefes almaya bile zamanın olmayacak… Üzgünüm hayatın gerçeklerine hoş geldin. Her geçen gün kendimi biraz daha büyümüş hissediyorum. Her yaşadığın şey daha da büyütüyor seni, belki bazen bir hadise, bazen bir cümle.

Bu kadar enerjik başladığım sohbetimize ne diye hüzünlü kek olarak devam ediyorum? Bilene benden bi çayyy. (Yorumlara bekliyorum sizi) Laf aramızda bence bu kadar çay edebiyatı yapan bir kızla çay içmek özel olacaktır 🙂

Tebrikler yine kafamdaki milyonlarca farklı düşünceyi bir yazıda toplamayı başardım(!) Normal hayatımda da böyleyim biliyor musunuz? Aynı anda iki belki üç farklı konu anlatabiliyorum 🙂 Konunun birini bir yerden alıp, başka bir yere sürüklüyorum. Bir tebrikler daha, aklın bu kadar karışıkken yazı yazmaya kalkarsan, herkesin kafasını karıştırırsın fıtı fıtı. *Alkış efekti* 

01.38 Hadi size efsane bir parça bırakıp, sessizce köşeme çekileyim.

”Ozan Manas-Hatırımda Bir Sen Kaldın”

https://www.youtube.com/watch?v=IoxbEmHW63I 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]